Citadel Painting System

Představíme vám některé prvky Citadel Painting System a ukážeme, jak v několika krocích dosáhnout skvělých výsledků.

Základní nátěr Citadel Sprayem pomáhá barvám přilnout na vaše modely a také zabraňuje tomu, aby se otíraly nebo odlupovaly. Většina lidí používá sprej v základní vrstvě, což jim umožňuje rychle a rovnoměrně pokrýt celý model.

Pokud u vašich miniatur nedominuje jedna barva, může být vhodnější nátěr Citadel Base základními barvami.

Citadel SPRAY

Základem, na kterém je celý systém malování založen, je dobře nanesený základní nátěr, který dává vašemu modelu dobrý podklad pro pozdější etapy. Na základové nátěry používají barvy Citadel Base s vysokým obsahem pigmentu a vynikajícím krytím. 

Pokud jsou vaše miniatury převážně jedné barvy (například Space Marines a Stormcast Eternals), použijte Citadel Spray. Je to mnohem rychlejší než ruční nátěr.

Citadel BASE

Zatékání je technikou, která zvýrazní všechny jemné detaily a textury vašeho modelu pomocí Citadel Shades. Barev vytvořených tak, aby stékaly do prohlubní. Citadel Shades poskytují přirozené a účinné stínování na vašich miniaturách.

Citadel SHADE

Vrstvení je metoda, při které malíři používají stále světlejší barvy pro vytváření světlých míst na zvýšených plochách modelů. Barvy Citadel Layer jsou vytvořeny s určitou průhledností, takže je možné je aplikovat na základní barvy a překrývat dalšími vrstvami s vynikajícími výsledky.

Citadel LAYER

Drybrushing je vynikající technika pro zvýraznění vyvýšených míst a vytváření přirozených detailů na modelech, zejména takových, které mají spoustu drobných částí nebo ostrých hran. Barvy Citadel Dry jsou navrženy tak, aby byl tento velmi oblíbený způsob malování co nejjednodušší.

Citadel DRY

Miniatura nikdy není dokončena, dokud nemá podstavec. Citadel Texture Paint je dokonalý způsob, jak zajistit, aby všechny základny vaší armády měly brilantní, konzistentní povrchy.

Citadel TEXTURE

Při všech těchto technikách se vám budou hodit nástroje z nabídky značky Citadel. S pomocí těchto nástrojů nejvyšší kvality, vytvořených speciálně pro práci s Citadel miniaturami dosáhnete snadno skvělých výsledků.

Citadel TOOLS