Brexit, Covid, zásilky...

Dobrý den,

tak konečně mám tu možnost se podělit o radostné novinky.

Bylo nám potvrzeno, že první dávka sprayů je znovu na cestě k nám. Spraye CORAX WHITE, CHAOS BLACK a WRAITHBONE by měly být v následujících dnech opět dostupné v eshopu. Neváhejte proto dělat objednávky, budeme je od nejstarších vykrývat podle toho, jak nám to obnovené dodávky dovolí.

Také mohu potvrdit, že se dodací termín objednaného zboží ustálil v rozmezí 10-14 dní.

27.5.2021

Jan Balošák
Tým W40K / TD computer

 

Aktualizace

21.4.2021 situace je taková, že pro doručování zásilek byla zvolena nová trasa (přes Francii). Zásilky teď chodí většinou v rozmezí 14-21 dní. Výjimečně nepatrně dříve, výjimečně o něco málo později. Produkty na objednávku tedy objednat lze, jen je potřeba počítat s výše uvedenými termíny. Spraye bohužel do EU stále objednat nelze.

Děkujeme za pochopení.

21.4.2021

Jan Balošák
Tým W40K / TD computer

Dobrý den,

chtěl bych doplnit článek níže o aktuální informace. Problémy s dodáním zboží se povedlo vyřešit, dodávky chodí opět pravidelně a bez zdržení. V praxi to znamená, že děláme pravidelné objednávky vždy začátkem týdne a zboží k nám rozmezí 5-7 dnů dorazí. Nemusíte se teď bát ani zboží na objednávku. Jediné, co zatím stále doručovat do EU nelze, jsou spraye. Jakmile se i toto vyřeší, ihned spraye objednáme a budeme vás informovat.

Těšíme se ne vaše objednávky.

5.3.2021

Jan Balošák
Tým W40K / TD computer

 

Dobrý den,

tentokrát nemám moc radostné informace. Nejen, že nás neustále trápí Covid, který nám prakticky uzavřel kamenné prodejny (jen na základě objednávky eshop, email, telefon, lze zboží stále vyzvednout). Navíc nám Britové překonali roční překlenovací období a vystoupili z celní unie. Následkem toho se hromady Space Marinů, Necronů, přívrženců Chaosu a všech různých démonů... no prostě rozmanitá směsice všech zplozenců Britské firmy Games Workshop povaluje pěkně společně (dle celníků bez vážnějších potyček) na hranicích Německa a ne a ne je dostat hlouběji do vnitrozemí.

Byl jsem však ujištěn, že na všem se usilovně pracuje a výše zmíněné hordy by se měly opět znovu dát do pohybu.

Moc se omlouváme, pokud tato "blokáda" postihla i vaši objednávku. Věříme, že vše se brzo vyřeší a objednávky budou znovu chodit se železnou pravidelností nejpozději do týdne, jak jsme byli před Brexitem zvyklí.

Problém, který zřejmě nebude vyřešen v nejbližších týdnech je zasílání sprejů. Z těchto důvodů budou spreje po vyprodání dočasně nedostupné. Pokud nějaký potřebujete, neváhejte, první odstíny jsou již vyprodány.

 

Pokud se situace s dopravou objednávek jakkoliv změní, aktuální informace zde zveřejním.

18.1.2021

Jan Balošák
Tým W40K / TD computer